SoDA

SoDA jako głos branży. Jak reprezentujemy polski sektor IT?

Poprzednie artykuły dotyczące benefitów z SoDA z pewnością dały wam moc informacji o tym, jak czerpać to, co najlepsze z tak dużej struktury w swojej organizacji. Dziś szerzej opowiemy o kolejnym filarze naszej działalności – reprezentacji branży IT w mediach. 

Pomiędzy networkingiem, wymianą kontaktów i doświadczeń, trzymamy rękę na pulsie i jako pierwsi wiemy o zmianach w IT.

O roli SoDA jako głosu branży w mediach kilka słów powiedział Mateusz Cygan z Memory Squared

PR SoDA

Dzięki temu, że dynamicznie reagujemy na zmiany w prawie, nowe trendy, jak i potrzeby firm członkowskich możemy wypowiadać się na ogólnopolskiej oraz międzynarodowej arenie jako jeden wspólny głos. Jakie podejmujemy działania?

Współpraca z polską agencją PR

Marketing SoDA cały czas współpracuje z profesjonalną agencją public relations, która wspiera nas w tworzeniu spójnych i merytorycznych komunikatów.  Mówimy o sukcesach i wyzwaniach polskiej branży IT – pisząc informacje prasowe i artykuły eksperckie do mediów. Jednocześnie tworzymy platformę komunikacji między wami a dziennikarzami, regularnie kierując do was zapytania od prasy i dając możliwość udzielenia komentarza eksperckiego.

 

Informacje prasowe

Jesteśmy w stałym kontakcie z branżowymi i najważniejszymi ogólnopolskimi redakcjami w Polsce (m.in. Forbes, Rzeczpospolita, Puls Biznesu czy Puls HR), które chętnie korzystają z opinii i wiedzy eksperckiej firm SoDA. Dzięki zbudowanym relacjom z dziennikarzami możemy dzielić się sukcesami IT, mówić o wyzwaniach branży lub komentować aktualne zmiany prawno-finansowe, które dotykają rynku pracy w IT.

Konsultacje z ministerstwami

Cieszy nas to, że organizacja SoDA jest coraz częściej postrzegana jako wspólny głos IT. Otrzymujemy liczne zaproszenia do udzielenia komentarza w tematach związanych z branżą, a także Public Advocacy oraz w kwestiach prawno-ekonomicznych. SoDA w porozumieniu z zaufanymi kancelariami i agencją PR przygotowuje ekspertyzy, opinie i merytoryczne komentarze, które niejednokrotnie otworzyły drzwi do dyskusji i konsultacji z ministerstwami czy innymi agendami rządowymi. 

Współpraca z mediami

Co roku organizujemy wiele spotkań networkingowych, a także konferencję SoDA dla branży IT. Na naszych wydarzeniach pojawiają się lokalne, branżowe oraz największe, ogólnopolskie media, takie jak Forbes, Rzeczpospolita, czy Wirtualna Polska. Cenimy sobie współpracę z redakcjami i dziennikarzami. Za pomocą serwisów możemy dzielić się wiedzą i efektami spotkań z przedstawicielami branży.

Chcesz być z nami na bieżąco? Zachęcamy do śledzenia newslettera oraz naszych kanałów social media!

Najnowsze artykuły

Najnowsze artykuły

Apel SoDA do Prezesa Rady Ministrów

AR w e-commerce: perspektywy, przewidywania, stan rynku

Sztuczna inteligencja w samochodach autonomicznych. Wywiad z Kubą Walińskim, CEO w Happy Team