Skontaktuj się

Formularz kontaktowy

SoDA - Organizacja Pracodawców Usług IT

Zabłocie 43a, 30-701 Kraków

NIP: 5252762054

KRS: 0000747076

Skopiuj dane

Pytania i odpowiedzi

Pytania i odpowiedzi

Członkiem SoDA można zostać w trzech krokach. Wypełnij formularz, porozmawiaj z opiekunem SoDA, dokończ formalności i ciesz się naszą ofertą. Więcej informacji znajdziesz w zakładce DOŁĄCZ DO NAS. Możesz skontaktować się także z Opiekunem SoDA z: anna.rejzerewicz@sodapl.com

Zajrzyj do naszej zakładki CZŁONKOWIE. Sprawdź, kto już dołączył do SoDA i cieszy się z benefitów, które pomagają w skalowaniu biznesu oraz rozwoju pracowników. 

Do SoDA może dołączyć każdy, bez względu na wielkość firmy. Wśród firm członkowskich ponad połowa zatrudnia mniej niż 50 pracowników, a 43% z nich – mniej niż 25 pracowników. Takie połączenie małych i dużych software house’ów pozwala na fuzję doświadczeń i dzielenie się know-how na każdym etapie rozwoju. 

Ławeczka w SoDA to jeden z najważniejszych benefitów. Dzięki naszym dedykowanym kanałom firmy członkowskie mogą łatwo i szybko publikować ogłoszenia w gronie sprawdzonych firm. Wśród firm członkowskich znajduje się kilka tysięcy programistów z doświadczeniem w niemal wszystkich branżach i technologiach. Wymiana leadów i rekomendacji jest bardzo prosta!

Za sprawy związane z członkostwem w SoDA odpowiedzialne są: Justyna Manikowska (justyna.manikowska@sodapl.com) oraz Anna Rejzerewicz (anna.rejzerewicz@sodapl.com)

W SoDA prowadzimy działania, ułatwiające korzystanie z dotacji i ulg. Warto skontaktować się z naszym komitetem Public Advocacy, prowadzonym przez Marcelinę Chojnacką: marcelina.chojnacka@sodapl.com

W SoDA organizujemy spotkania SoDA Locals (lokalnie, dla właścicieli software house’ów różnej wielkości) oraz SoDA Connect (dla menedżerów i kierowników działów HR, Marketing, Sprzedaż). Raz w roku spotykamy się także na największym wydarzeniu branży IT – SoDA Conference. Terminy wydarzeń znajdziesz w KALENDARZU WYDARZEŃ. 

Członkowie firm zjednoczonych w SoDA mają pełny dostęp do naszych branżowych raportów, insightów oraz case studies w ramach platformy SoDA Academy. W sekcji DLA MEDIÓW udostępniamy także ciekawe branżowe newsy, które można wykorzystywać w komunikatach prasowych.

W ramach jednej składki członkowskiej może korzystać każdy pracownik firmy członkowskiej w SoDA. Firmy zyskują kontakt z pracownikami kilkuset software house’ów (a także możliwość spotkań ze społecznością SoDA) oraz dostęp do szkoleń, a także atrakcyjnych partnerstw i zniżek. O benefitach możesz porozmawiać z Opiekunem SoDA anna.rejzerewicz@sodapl.com.

W SoDA za współpracę międzynarodową jest odpowiedzialna Karolina Wiercioch: karolina.wiercioch@sodapl.com. Jeśli chcesz się zaangażować w promocję polskiej branży IT w polskich i zagranicznych mediach, skontaktuj się z Angeliką Siudzińską: angelika.siudzinska@sodapl.com.

Poznaj ofertę SoDA

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

Obserwuj nasze media

Zapisz się do Newslettera