Program Referencyjny SoDA

O Programie Referencyjnym

Społeczność SoDA od 5 lat udowadnia, że SŁOWA MAJĄ MOC! Polecenia i doświadczenia firm członkowskich pomogły nawiązać wiele nowych znajomości, dobrać odpowiednich partnerów, a niekiedy uniknąć tych nietrafionych. Dlatego też wierzymy w siłę Waszych rekomendacji i chcemy je nagradzać. Nasz program referencyjny pozwala firmom członkowskim zyskać aż 15% zniżki na przedłużenie członkostwa w SoDA na kolejny rok. Jak to zrobić?

Jak zdobyć 15% zniżki?

Rabat SoDA

  • Zaproś nową firmę do SoDA: Jeśli znasz firmę, która jeszcze nie jest członkiem SoDA, zachęć ją do dołączenia do naszej dynamicznej społeczności. Wyślij email do anna.rejzerewicz@sodapl.com. Połącz nas mailowo z przedstawicielem firmy, którą chcesz polecić. Taka wiadomość pozwoli nam nawiązać kontakt z poleconą firmą i omówić szczegóły naszej współpracy. 
  • Czas na formalności: SoDA potrzebuje kilku dni na zapoznanie się z nową firmą i weryfikację kryteriów dołączenia do organizacji. Jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie – poinformujemy wszystkie strony o finalnej decyzji.
  • Ostatnie kroki: W ciągu kilku dni nasz team SoDA przygotuje wszystkie niezbędne dokumenty i zapewni dostęp do naszych zasobów, aby nowa firma mogła zacząć korzystać z benefitów płynących z członkostwa w SoDA.
  • Oficjalne powitanie i przekazanie zniżki: Gdy nowa firma oficjalnie dołączy do struktury SoDA, przywitamy ją w naszym gronie i przedstawimy w naszych kanałach komunikacyjnych. To będzie także czas, gdy przekażemy Twojej firmie zniżkę na kolejny rok członkostwa w SoDA.

Co warto wiedzieć?

Zasady

  • Program Referencyjny trwa od dnia 1 października 2023 do dnia 31 października 2024 r.
  • Firma członkowska SoDA uprawniona jest do otrzymania rabatu w wysokości 15% na kolejną roczną składkę członkowską, gdy zostaną spełnione warunki: polecona firma przystąpi do SoDA w terminie 45 dni od dnia, w którym SoDA otrzyma wiadomość email z poleceniem, w tym opłaci składkę członkowską oraz nie była w przeszłości członkiem naszej organizacji.
  • Rabat przyznawany będzie firmie członkowskiej SoDA przy obliczaniu wysokości kolejnej składki członkowskiej i nie przysługuje w przypadku ratalnej płatności składki.
  • Członek SoDA może otrzymać rabat tylko jeden raz.
  • Udział w Programie Referencyjnym jest dobrowolny i bezpłatny.
 
Cieszymy się, że jesteś z nami i pomagasz rozwijać największą społeczność IT w Polsce!
W razie pytań, zapraszamy do kontaktu. 

Kontakt

Kontakt

Anna R

Anna Rejzerewicz

Membership & Administration Coordinator

O SoDA

SoDA to związek polskich firm technologicznych, działający od 2018 r. Obecnie zrzesza ponad 200 firm o kapitale polskim i zagranicznym, działających na terenie całego kraju i zatrudniających ponad 55 000 pracowników.

Poprzez prowadzenie badań i analiz, a także organizację szkoleń, webinarów i spotkań networkingowych, rozwija współpracę i wymianę wiedzy pomiędzy firmami członkowskimi oraz promuje Polskę jako wiodący światowy rynek w dziedzinie wytwarzania oprogramowania i usług IT.

SoDA

Zapisz się do Newslettera