SoDA Academy

SoDA Academy

W SoDA mamy nienasycony apetyt na wiedzę! Ty też? Przedstawiamy unikalną platformę wymiany wiedzy, na której zgromadziliśmy całą wiedzę w ramach działalności SoDA. Webinaria, nagrania z naszych spotkań i konferencji, prezentacje, podcasty, umowy prawne i wzory umów w języku polskim i angielskim – to i wiele więcej znajdziesz w SoDA Academy! Aby uzyskać dostęp do platformy wystarczy być częścią jednej z naszych firm członkowskich i posiadać konto na Slack-u. Jesteś członkiem, ale nie masz konta na Slacku? Skontaktuj się z nami.

Szkolenia i webinary

Na platformie SoDA Academy znajdziesz cenną i merytoryczną wiedzę, którą zebraliśmy w ramach licznych szkoleń, webinarów oraz spotkań z ekspertami nie tylko w programowaniu, ale także HR, marketingu, finansów, czy sprzedaży. To prawdziwa kopalnia wiedzy dla specjalistów, managerów i właścicieli firm członkowskich.

Wsparcie prawne

Dostępne są tu także bieżące informacje na temat zmian w prawie dotyczącym przedsiębiorców, a także informacje przygotowane przez komitet Public Advocacy – webinary i prezentacje, branżowe postulaty i najwazniejsze statystyki z sektora IT, a także wzory umów i dokumentów.

Zniżki i promocje od partnerów SoDA

Dla firm członkowskich przygotowaliśmy wiele zniżek, które mogą wpłynąć na oszczędności w firmowym budżecie. Więcej informacji na temat zniżek na, m.in. oprogramowanie, pakiety medyczne, czy ubezpieczeniowe dostępne na platformie SoDA Academy.

Materiały ze spotkań SoDA

Zebraliśmy na platformie edukacyjnej także materiały ze spotkań online SoDA Breakfast oraz SoDA Connect i SoDA Conference. Wypowiedzi ekspertów, wskazówki i insighty z różnych perspektyw. Analiza sytuacji branży w Polsce i na świecie.

Zapisz się do Newslettera