Projekty

Zobacz naszą galerię zdjęć

Galeria zdjęć

Najważniejsze inicjatywy SoDA

Projekty

Dla kogo?

Największe wydarzenie branży IT w Polsce. Miejsce do swobodnego networkingu, wymiany kontaktów i doświadczeń wśród firm członkowskich oraz specjalistów z Polski i zagranicy. Konferencję wieńczy wyjątkowa gala SoDA Awards, podczas której nagradzamy firmy za osiągnięcia technologiczne.

Dla kogo?

Projekt, którego celem jest promowanie polskich technologii za granicą. Pierwsza edycja projektu skierowana jest na rynek Wielkiej Brytanii i obejmuje serię wywiadów wideo z polskimi firmami IT oraz współpracę z brytyjską agencją PR.

Dla kogo?

Wiodący głos branży i rzecznik polskich przedsiębiorców z sektora IT. Podejmowane działania mają na celu wpływanie na dynamicznie zmieniające się otoczenie prawno-ekonomiczne w Polsce. Zapewniają także aktualną wiedzę na temat pojawiających się zmian w prawie dla firm członkowskich oraz przedstawiają cenne objaśnienia i kalkulacje dotyczące konkretnie tej branży.

Dla kogo?

SoDA Breakfast to spotkania dla menedżerów i właścicieli na poziomie C-Level firm członkowskich. W trakcie spotkania rozmawiamy o najnowszych trendach i bieżących wyzwaniach w branży IT. To doskonała okazja do integracji oraz stworzenia możliwości długofalowej współpracy.

Dla kogo?

SoDA Connect to spotkania dla pracowników firm członkowskich z działów marketingu, HR, finansów oraz sprzedaży. Spotkania Connect prowadzą doświadczeni szkoleniowcy. To wyjątkowa przestrzeń, w której każdy może zadać pytanie i zdobyć cenną wiedzę z interesujących obszarów.

Dla kogo?

SoDA Webinars to spotkania online z doświadczonymi profesjonalistami z różnych branż. Dzięki webinarom pracownicy firm członkowskich mogą poszerzać swoją wiedzę i zawsze być na bieżąco z najciekawszymi aktualnościami.

Dla kogo?

Partnerstwa z izbami handlowymi, klastrami i organizacjami zagranicznymi, mające na celu wsparcie w rozwoju biznesu i eksportu usług firm członkowskich. Razem pojawiamy się na najważniejszych eventach branżowych za granicą oraz pomagamy firmom w dotarciu na nowe rynki.

Zapisz się do Newslettera