SoDA

Mastermind

SoDA Mastermind – rusza nowy projekt ekspercki SoDA

A gdyby tak połączyć wiedzę i doświadczenie ekspertów z różnych firm? Skupić ich wokół podobnych celów i nurtujących problemów oraz dać wsparcie w postaci lidera, który zainicjuje dyskusję, zainspiruje do działań i będzie moderował cykliczne spotkania? To w wielkim skrócie SoDA Mastermind – nowy projekt dla członków Organizacji Pracodawców Usług IT.

Wymiana wiedzy i know-how, połączone z networkingiem od początku wpisane były w DNA SoDA. Spotkania na żywo, śniadania, wydarzenia online czy nawet wspólne kanały na Slack SoDA sprzyjały zadawaniu pytań i wspólnym poszukiwaniu odpowiedzi, a przy tym rozwijaniu siebie i swojego biznesu. Wszystko to pokazało, że wśród firm członkowskich drzemie olbrzymi potencjał, który wciąż warto eksplorować.

SoDA Mastermind kontynuuje tę ideę, ale tym razem postanowiliśmy wspiąć się na wyższy level. A dokładnie – C-level – czyli właścicieli i przedstawicieli zarządów firm członkowskich skupionych wokół organizacji, do których skierowany jest nowy projekt SoDA.

Spotkania podzielone są na tematyczne cykle i będą odbywać się na żywo w różnych miastach. Kameralne (max. 6-osobowe) grupy tworzyć będą doświadczeni eksperci. Zanim uczestnicy dołączą do grupy, wcześniej powinni zgłosić chęć udziału poprzez specjalny formularz kwalifikacyjny (udostępniony wkrótce).

Pierwszy cykl dotyczyć będzie sprzedaży, a poprowadzi go lider spotkania, Konrad Weiske, CEO i Co-Founder spółki giełdowej Spyrosoft.

“W ramach prowadzonego przeze mnie cyklu skupimy się na procesach sprzedaży w firmach IT. Na początek chętnie podzielę się swoim wieloletnim doświadczeniem i opowiem zarówno o praktykach, które sprawdziły się w spółce Spyrosoft oraz tych, których zdecydowanie nie warto powielać. Liczę na otwartą i zaciętą dyskusję, która zaowocuje praktycznymi wnioskami i zainspiruje do zmian.” – mówi lider spotkania, Konrad Weiske.

W najbliższych tygodniach ogłosimy kolejne dwa cykle tematyczne, ich prowadzących oraz zapisy do grup mastermindowych. Szczegółowe informacje przekazywane są w newsletterze dedykowanym przedstawicielom C-level w firmach członkowskich SoDA. 

Najnowsze artykuły

Najnowsze artykuły

Rusza Wakacyjna Promocja SoDA

Apel SoDA do Prezesa Rady Ministrów

AR w e-commerce: perspektywy, przewidywania, stan rynku