SoDA

Rusza Wakacyjna Szkoła Chmury

Szkoła Chmury i Software Development Association Poland ogłaszają Wakacyjną Szkołę Chmury dla programistów i środowiska IT. W ramach akcji specjaliści otrzymają bezpłatny dostęp do programów edukacyjnych na okres całych wakacji. Kursy przygotują chętnych do pracy w chmurze Microsoft Azure i pozwolą poszerzyć ofertę wybranym organizacjom.

Partnerami akcji zostali również Microsoft i Chmurowisko.

Utrudnienia w podróży, ograniczona dostępność miejsc, tłumy, wysokie ceny i wreszcie obostrzenia czy niepewność związana z szybko zmieniającą się sytuacją na świecie. To tylko niektóre z powodów, dla których wielu z nas dość niepewnie snuje wakacyjne plany w 2021. Aż 63,5 % Polaków bierze pod uwagę rezygnację z planów wakacyjnych ze względu na pandemię (wg. badań z marca 2021 na zlecenie Europa Ubezpieczenia). Jednak w myśl starego przysłowia „nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło”, szczególnie kiedy mowa o ambitnym środowisku IT.

Branża technologiczna jak żadna inna potrafi szybko dostosowywać się do nowej rzeczywistości i w tym przypadku chętnie wykorzystuje wolny czas na doszkalanie i podnoszenie kwalifikacji. Właśnie dlatego Szkoła Chmury we współpracy z organizacjami SoDA, Microsoft i Chmurowisko rozpoczynają Wakacyjną Szkołę Chmury oferując bezpłatny dostęp do wybranych kursów online.

„Zdajemy sobie sprawę, że nadchodzące wakacje niekoniecznie mogą obfitować w podróże, ale wiemy też, że można spożytkować ten czas inaczej. Właśnie dlatego Szkoła Chmury wraz z SoDA i Partnerami postanowiła dać możliwość specjalistom IT na spędzenie wakacji z nauką o chmurze Azure.” — twierdzi Domi Rydel, Marketing Manager w Szkole Chmury.

“Technologia Azure to jeden z tematów, który ciągle cieszy się największą popularnością wśród społeczności SoDA. Poprzez “Wakacyjną Szkołę Chmury” dajemy szansę na poznanie jej podstaw lub pogłębienie aktualnej wiedzy w formie profesjonalnych, ale i przystępnych kursów pod okiem specjalistów.” — dodaje Marta Kępa, Head of Partnerships and Community w SoDA.

Udział w akcji może wziąć każdy pracownik firm zrzeszonych w Software Development Association Poland. Firmy chcące dołączyć do organizacji SoDA powinny zgłaszać się na adres chmura@sodapl.com.

Rejestracja i zasady udziału w akcji na stronie: https://szkolachmury.pl/wakacyjna-szkola-chmury/

Kontakt:

Szkoła Chmury — Domi Rydel domi@szkolachmury.pl
SoDA — chmura@sodapl.com

Najnowsze artykuły

Najnowsze artykuły

Rusza Wakacyjna Promocja SoDA

SoDA Mastermind – rusza nowy projekt ekspercki SoDA

Apel SoDA do Prezesa Rady Ministrów