SoDA

IBU partnerem SoDA w obszarze ubezpieczeń

Decyzja o wprowadzeniu ubezpieczenia lub jego wybór niejednemu spędza sen z powiek. Szczególnie, jeśli temat dotyczy firmy technologicznej, oferującej szereg usług zróżnicowanym klientom polskim i zagranicznym. Wraz z Infinity Brokerzy Ubezpieczeniowi rozpoczynamy cykl, który przybliży temat ubezpieczeń.

W SoDA zależy nam na tym, aby nasi członkowie mieli świadomość ryzyka jakie może pojawić się podczas wykonywania ich działalności i jak je zminimalizować. Dlatego też podjęliśmy współpracę z Infinity Brokerzy Ubezpieczeniowi (IBU), w ramach której zadbamy o edukację w tym zakresie. Na naszych kanałach, a także w SoDA Academy pojawiać się będą artykuły i webinary, które pomogą zgłębić temat ubezpieczenia firmy. W przypadku pytań i wątpliwości, przedstawiciele IBU służą również stałym wsparciem merytorycznym.

“Poprzez współpracę z Infinity Brokerzy Ubezpieczeniowi, jednym z niewielu podmiotów na rynku specjalizujących się w branży IT, chcemy podnosić wśród naszych firm członkowskich wiedzę i świadomość dotyczącą ubezpieczeń oraz uzyskiwać informacje o najkorzystniejszych ofertach, a docelowo być może dokonywać zakupów grupowych na lepszych warunkach. Liczymy także, że IBU skutecznie zaadresuje potrzeby i postulaty naszej branży wśród ubezpieczycieli, co doprowadzi do lepszego dopasowania dostępnych na polskim rynku produktów ubezpieczeniowych.”

W ramach partnerstwa z IBU, członkowie SoDA mogą liczyć na pomoc w negocjacji warunków umowy, przeprowadzenie przez formalności i proces zawarcia polisy, a także wsparcie w likwidacji szkód i dochodzenia odszkodowań.

“Nasi klienci z USA już wiele lat temu wymusili na nas posiadanie ubezpieczenia. Jest to dość powszechny wymóg na tym rynku. Pozyskanie dobrego ubezpieczenia dla software house’u z Polski, zatrudniającego zdalnie na kontrakty B2B oraz świadczącego globalnie usługi dla takich branż jak MedTech czy FinTech, wcale nie jest takie proste.

W tym roku zdecydowaliśmy się na skorzystanie z pomocy IBU. Ich przedstawiciele dołożyli starań, by w sposób przejrzysty porównać przygotowane dla nas oferty oraz stworzyć rekomendację uwzględniając specyfikę naszego biznesu. W efekcie otrzymaliśmy ofertę o znacząco szerszym zakresie ubezpieczenia oraz na lepszych warunkach finansowych niż dotychczasowa polisa.

Cieszę się, że do partnerów SoDA dołączyło Infinity Brokerzy Ubezpieczeniowi. Jestem pewien, że ich wsparcie merytoryczne i oferowane polisy pozytywnie wpłyną na podniesienie atrakcyjności i konkurencyjności ofert polskich software house’ów na rynkach międzynarodowych."

“Cieszymy się, że dołączyliśmy do społeczności SoDA. Chcemy dzielić się wiedzą o ubezpieczeniach, wzajemnie wspierać i wspólnie wpływać na rynek ubezpieczeniowy w PL. Wierzymy, że dzięki naszej współpracy będziemy w stanie wypracować z ubezpieczycielami rozwiązania dostosowane do potrzeb członków SoDA.”

Nasz partner przygotował pakiet materiałów edukacyjnych i informacyjnych, takich jak poradniki, katalogi, oferty i wnioski. Wszystkie znajdą się w repozytorium SoDA Academy (zakładka Insurance partner materials), dostępnym dla zrzeszonych firm.

________________________________________________________

O Infinity Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o.:

Od 2012 roku specjalizujemy się w ubezpieczeniach dla firm z branży IT. Obsługujemy najwięcej firm z branży IT w zakresie ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej zawodowej. Przez te wszystkie lata poznaliśmy wymagania stawiane przez Waszych kontrahentów z całego świata, znamy dokładnie możliwości ubezpieczycieli w zakresie oferowanej ochrony w Polsce jak i na świecie.

Najnowsze artykuły

Najnowsze artykuły

Case study Cańbi: W jakim celu mierzyć produktywność programistów?

Case study BlueRider.Software: Authentic Authism, czyli jak zrozumieć autyzm dzięki technologii

LinkedIn partnerem SoDA. Dołącz do nowego cyklu webinarów