Wakacyjna Promocja SoDA

Wakacyjna Promocja SoDA

Jesteś niedużą firmą technologiczną i szukasz organizacji branżowej? Chcesz dołączyć do grona blisko 200 firm IT z całej Polski? Nie czekaj do września! 

Firmy*, które zdecydują się dołączyć do SoDA między 11 lipca 2024 r. a 31 sierpnia 2024 r. otrzymają 30% rabatu na roczną składkę członkowską. Co trzeba zrobić?

Jak zdobyć 30% zniżki?

Rabat SoDA

  1. Wyślij wiadomość pod adres contact@sodapl.com lub anna.rejzerewicz@sodapl.com i poinformuj nas o chęci dołączenia do Organizacji SoDA
  2. Poczekaj na kontakt i weryfikację Twojej firmy przez zespół SoDA
  3. Opłać składkę członkowską, pomniejszoną o rabat. Pamiętaj by zrobić to do 16 września 2024 r.
 
*Oferta skierowana jest do firm małych, których przychód za ich ostatni zakończony rok obrotowy (2023) nie przekraczał 4 mln zł.

Co warto wiedzieć?

Zasady

  • Wakacyjna Promocja SoDA trwa od 11 lipca 2024 r. do dnia 31 sierpnia 2024 r.
  • Firma uprawniona jest do otrzymania rabatu w wysokości 30% na pierwszą roczną składkę członkowską, gdy zostaną spełnione warunki: firma nie jest aktualnie członkiem Organizacji SoDAwiadomość o chęci dołączenia do SoDA zostanie przesłana na adres contact@sodapl.com lub anna.rejzerewicz@sodapl.com do 31 sierpnia 2024 r., a pierwsza składka zostanie opłacona do 16 września 2024 r.
  • Rabat przyznawany jest również w przypadku rozłożenia składki członkowskiej na dwie raty.
  • Firma zgłaszająca się do Organizacji może otrzymać rabat tylko jeden raz (rabat dotyczy pierwszej rocznej składki członkowskiej).
  • Promocja skierowana jest również do byłych członków SoDA. 
  • Udział w Promocji jest dobrowolny i bezpłatny.
 
Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Kontakt

Anna R

Anna Rejzerewicz

Membership & Administration Coordinator

O SoDA

SoDA to związek polskich firm technologicznych, działający od 2018 r. Obecnie zrzesza blisko 200 firm o kapitale polskim i zagranicznym, działających na terenie całego kraju i zatrudniających ponad 55 000 pracowników.

Poprzez prowadzenie badań i analiz, a także organizację szkoleń, webinarów i spotkań networkingowych, rozwija współpracę i wymianę wiedzy pomiędzy firmami członkowskimi oraz promuje Polskę jako wiodący światowy rynek w dziedzinie wytwarzania oprogramowania i usług IT.

SoDA

Zapisz się do Newslettera